Stavangerregionen Havn IKS

Close to people
Close to professionals
Close to business
Close to nature

seHavnivå

Beregnet tidevann for

lavvann Lavvann     høyvann Høyvann

Se flere målinger her

Opphavsrett © Kartverket og Meteorologisk institutt.

The tall ships races, Stavanger 2018, organised by Sail Training International.

Kontakt oss

skrevet torsdag 15. desember 2016 av Stavanger Havn

Havneoppsynet - Maritimt Servicesenter


Kontortid Havneoppsynet:

Mandag - Fredag: kl. 06:30 - kl. 22:00
Lørdag - Søndag: kl. 10:00 - kl. 17:30

Ved henvendelser utenom kontortid,
vennligst benytt tlf: 51 50 12 01
(ikke VHF i denne perioden).


Kontaktinformasjon:

Telefon: 51 50 12 01

VHF kanal 12

havneoppsyn@stavanger.havn.no

Anløpsmeldinger og anløpsdokumenter MÅ sendes til følgende e-mail adresse: havneoppsyn@stavanger.havn.no

Stavangerregionen Havn IKS

Stavangerregionen Havnedrift AS


Åpningstider:

Mandag - Fredag: kl. 07:40 - kl. 15:00


Adresse:

Strandkaien 46,
4005 Stavanger

Telefon: 51 50 12 00
post@stavanger.havn.no

faktura@stavanger.havn.no

Stavangerregionen Havn IKS

Navn: Stilling: Mobil: E-mail:
Merete Eik Havnedirektør 90184600 merete.eik@stavanger.havn.no
Hilde Frøyland Økonomi- og administrasjonssjef 41220527 hilde.froyland@stavanger.havn.no
Arvid B. Nygaard Sikkerhetssjef 91643080 abn@stavanger.havn.no
Eivind Hornnes Salgs- og markedssjef 90966155 eivind.hornnes@stavanger.havn.no

Stavangerregionen Havnedrift AS

Navn: Stilling: Mobil: E-mail:
Odd Bjørn Bekkeheien Daglig leder 90616216 obb@stavanger.havn.no
Anders Bruvik Regnskapssjef 92422721 anders.bruvik@stavanger.havn.no
Trond Andersen Maritim sjef 93223123 trond@stavanger.havn.no
Petter Hult Eiendomssjef 92625112 petter@stavanger.havn.no
Anders Bang Andersen Cruiseutvikler 90015139 aba@stavanger.havn.no
Kathrine Aspøy Økonomikonsulent 90531108 kathrine@stavanger.havn.no
Gina Ann Brøstenes Økonomikonsulent 90548074 gina@stavanger.havn.no
Nina Jeanette Høiland Adm / økonomi konsulent 41367733 nina@stavanger.havn.no
Steffen Mikalsen Sikringskoordinator 95858244 security@stavanger.havn.no
Terje Rygh IT-konsulent 98878187 terje@stavanger.havn.no
Gunnar Larsen Maritim koordinator 93223128 gunnar@stavanger.havn.no
Johannes Tandrevoll Maritim koordinator 93223129 johannes@stavanger.havn.no
Raymond Haugland Maritim koordinator 93223126 raymond@stavanger.havn.no
Dag Matre Maritim koordinator 93223132 dag@stavanger.havn.no
Tor Torsteinsbø Fagarbeider 93223125 tor@stavanger.havn.no
Jan Reidar Vareberg Fagarbeider 93223120 jan.reidar.vareberg@stava...
Tom Gausland Fagarbeider 93223124 tom.gausland@stavanger.havn.no
Andreas Auklend Krohn Fagarbeider 93223127 andreas.krohn@stavanger.havn.no